Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

Shtypi ShqiptarArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Parazitet tek femijet

Gjithcka ne lidhje me parazitet tek femijet mund ta gjeni ne website e meposhtme.
Ju ftojme te vizitoni nje nga keto faqe per te mare me teper informacione dhe detaje mbi parazitet tek femijet.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“a mun te ket vajza ime parazit pasi qe nuk po merr pesh per 1,5 muj nuk ka marr as ni gram vajza i ka 7 muj e gjys peshon 7.200”
Pustuar nga: ana ne daten: 02-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Djali jem Ka dhimbje barku rrth kerthizez dhe kam vre km vere Ne jashtecitje krimba te vegjel 1 cm Me cfar cfar barna sherohen.”
Pustuar nga: suhejb ne daten: 22-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Djali jem Ka dhimbje barku rrth kerthizez dhe kam vre km vere Ne jashtecitje krimba te vegjel 1 cm Me cfar cfar barna sherohen.”
Pustuar nga: suhejb ne daten: 22-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

parazitet tek femijetShtypi Shqiptar
parazitet tek femijet me shume ne shtypi.im. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.shtypi.im
parazitet tek femijetVetem Lajme
Hyr tani ne vetemlajme.com dhe lexo me shume per parazitet tek femijet!
http://www.vetemlajme.com
parazitet tek femijetPortali shqiptar
Lexoni me teper per parazitet tek femijet duke vizituar faqen portali.im. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.portali.im


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Muzike dhe mp3 PopulloreMuzike dhe mp3 Popullore
parazitet tek femijet me shume ne mp3popullore.com. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.mp3popullore.com

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy